Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
organisto uderz się w pierś bo jak kocoń opuści Janowiec i to już niedługo ,to na czym będziesz grał ? chyba na flecie !!Temu typowi tez cba powinno się przyjrzec czy płacił podatki od zebranych pieniędzy za opłatek ?pogrzeby , śluby ,msze za kilkanaście lat pracy ? !Jestes wiernym żołnierzem wójta , ale pamiętaj że szefa można miec tylko jednego !! czy wiesz kim był Judasz ??? ,a kim Nikodem Dyzma ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za fałszywsze zeznawanie czeka VIII KRĄG [NIEBOSKA KOMEDIA]DANTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DYŻURNY ŚWIADEK POMYŚL!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organista raz już dostał kare z US za nieodprowadzenie podatków, Ciekawe co z kasa zrobi teraz. Zamiast oddać na kościół, bo wielebny zawsze ma deficyt to trafi do jego prywatnej kieszeni.Ciekawe jaka to kwota. Jak zakładajac weźmnie po 10 najmniej od opłatka x liczba gospodarstw w parafii = okrągła sumka. Dodając jeszcze w roku pogrzeby sluby i to co za msze bierze to ja chciałbym zobaczyć jego zeznznie podatkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesje rady gminy przełożyli na godziny przedpołudniowe by jak najmniej ludzi przychodziło . tłumaczą się tym że skarbniczka jest przemęczona i nie może po południu wysiedzieć bo sesje są burzliwe .Drugi broniący godzin o tej porze to sekretarz który porównuje sesje do zgromadzeń plemiennych czerwonych kmerów gdzie nie dopuszczano wszystkich tubylców do głosu a rada plemienna była wyrocznią .Panie sekretarzu co macie do ukrycia że bronicie za wszelką cene by nie dopuścić mieszkańców gminy Janowiec do głosu??kolejnym broniący godzin przedpołudniowych sesji to wójt ,zaproponował by mieszkańcy spotykali się i zabierali głos w celach dyskusji po zakończonej sesji -mieszkańcy sami ze sobą mają dyskutować - jakiś paradoks ,bezsens ? Wy jesteście dla ludzi którym macie służyć bo taki charakter jest waszej pracy ,sami się zgodziliście na to , a wychodzi na to że robicie wszystko na odwrót !Jeżeli nie pasuje wam praca urzednika gminnego to nikt was tu nie bedzie trzymał idzdzcie gdzie indziej gnębić ludzi . ,bo tu w janowcu maja was ludzie dosyć .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w gminie co drugi urzędnnik nie ma odpowiedniego wykształcenia i to własnie sa osoby z tzw Obozu wujta, które zatrudnił na miejsce pracowników zmuszonych do odejscia z pracy. Więc co się dziwiecie że tak jest. Zreszta pan Goławski z gminy pilnuje żeby do pracy przyjmowane były osoby z niższymi kwalifikacjiami bo boii się o swoje stanowisko tak przynajmniej słyszałem od jego kuzynki, która mówiła że usuwa CV osób lepiej wykształconych, teraz rozumiem dlaczego nie dostałem pracy, przecież skończyłem zawodówkę z wyróznieniem A tak poważnie to większego ignoranta i człowieka o tak niskiej kulturze osobistej to nie widziałem, zwykły .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stanowisku wujta lepszy był by Grzenio Łysy. Jak by mu się powiedziało ze zamiast wypłaty dostanie browara od każdego turysty co odwiedzi gmine, w Janowcu zaroiło by sie od turystów Łysy ma sposoby nieprawdzaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek napisał:
Na stanowisku wujta lepszy był by Grzenio Łysy. Jak by mu się powiedziało ze zamiast wypłaty dostanie browara od każdego turysty co odwiedzi gmine, w Janowcu zaroiło by sie od turystów Łysy ma sposoby nieprawdzaż?
Prawdaż a poziom wypowiedzi i składni w zadniu podobna jak n ie lepsza i jak trzeba cos załatwić to łysy zawsze załatwi i niema to tamto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gminnym Osirodku Pomocy Społecznej by też sie przydała i nie tylko CBA ale i NIKu Sodoma i Gomora a na samej górze tego syfu Ona Marzanna Pakuła z kąd ta pani przyjechała i jakie to ona uczelnie pokończyła. Widze że w UG Janowiec to sama smietanka Poczawszy od wujta i jego mrocznej przeszłości popzez Pania Skarbnik też z przeszłościa o lekkim zabarwieniu...... ( ciekawe czy z tego się wyrasta) i na końcu rodzynek Marzanna Pakuła człowiek renesansu. Panie Goławski o panu nic nie napisze bo wiem że zabrali panu komputer i niemiałby pan możliwości sie bronić, innym razem, ale z ciekawości zapytam czy u pana zamiłowanie do filmów xxx nadal takie same, jeżeli tak to pewnie pare plików na kompie sie znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Gminnym Osirodku Pomocy Społecznej by też sie przydała i nie tylko CBA ale i NIKu Sodoma i Gomora a na samej górze tego syfu Ona Marzanna Pakuła z kąd ta pani przyjechała i jakie to ona uczelnie pokończyła. Widze że w UG Janowiec to sama smietanka Poczawszy od wujta i jego mrocznej przeszłości popzez Pania Skarbnik też z przeszłościa o lekkim zabarwieniu...... ( ciekawe czy z tego się wyrasta) i na końcu rodzynek Marzanna Pakuła człowiek renesansu. Panie Goławski o panu nic nie napisze bo wiem że zabrali panu komputer i niemiałby pan możliwości sie bronić, innym razem, ale z ciekawości zapytam czy u pana zamiłowanie do filmów xxx nadal takie same, jeżeli tak to pewnie pare plików na kompie sie znajdzie.
Narazie zima więc marzanna ma sie dobrze ale na wiosne kto wie. Żegnaj zimo witaj wiosno. Ciekawe co miałeś na myśli mówiąc o przeszłości o lekkim zabarwieniu........ Może dlatego teraz w gminie pracuje od 7 do 23 ciekawe ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YYYYYYYY EEEEEEEEEEEE EEEEEEEEE YYYYYYYYYYYYYYYYY HHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEE, HHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEE YYYYYYYYYYYY. HHHHHHHHHHHHH EEEEEEEEEEEEEEE. No i to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WUJT napisał:
YYYYYYYY EEEEEEEEEEEE EEEEEEEEE YYYYYYYYYYYYYYYYY HHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEE, HHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEE YYYYYYYYYYYY. HHHHHHHHHHHHH EEEEEEEEEEEEEEE. No i to wszystko
Dokładnie to tak wyglada na zebraniach dobrze to ujołeś tylko że wójt to przez ó kreskowane Pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy Janowiec a w szczególności tych co rozumią ten wójtowski bełkot i na niego głosowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie czepiasz pisownii i tak widze że "wujt" wzniusł sie na wyżyny i użył zdania [i]współrzędnie złożonego Brawo panie wójcie widze że bierze pan przykład z papieru toaletowego [/i] [i]i sie pan rozwija Oby tak dalej trzymamy kciuki Może pan ambryszewski przetłumaczył by to na ludzki jak zna oczywisćie. i jeszcze kilka słów odemnie o tych wszyskich niedowiarkach co w sukces naszego wujta nie wierzą EEEEEEEEEYYYYYYYYY, YYYYYYYYEEEEEEEEEE.[/i] [i]HHHHHHHHHH EEEEEEEEEEEEEEEE AAAAAAAAA. YYYYYYYYYY HHHHHHHHHHH:[/i] [i]-EEEEEE[/i] [i]- EEEEEE[/i] [i]- YYYYYYY[/i] [i]EEEEEEEEHHHHHHHHHHH????[/i]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujt napisał:
pocałujta mnie w d..ę ! [/quote] [quote name='wujt' timestamp='1357490831' post='716975'] pocałujta mnie w d..ę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek napisał:
Na stanowisku wujta lepszy był by Grzenio Łysy. Jak by mu się powiedziało ze zamiast wypłaty dostanie browara od każdego turysty co odwiedzi gmine, w Janowcu zaroiło by sie od turystów Łysy ma sposoby nieprawdzaż?
pewnie jesteś z obozu wójta bo składnia w zdaniu pasuje do jego słynnych w całej gminie wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pisać te wszystkie prawdziwe pierdoły teraz, trzeba było w wybory głosować przyzwoicie. Niech każdy przypomni sobie jak głosował, przede wszystkim aktualni przeciwnicy obecnego Wójta. A poprzedniemu Wójtowi dajcie spokój,to był wspaniały człowiek i długo Takiego nie będzie w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daję milion głosów ZA założeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pewnie jesteś z obozu wójta bo składnia w zdaniu pasuje do jego słynnych w całej gminie wypowiedzi
A ty to pewnie z wojszyna albo z brześćc bo sarkazmu nic nie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prawdaż a poziom wypowiedzi i składni w zadniu podobna jak n ie lepsza i jak trzeba cos załatwić to łysy zawsze załatwi i niema to tamto:)
a co u ciebie w lucimi słychać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm, a ja zawsze myślalem że radny A z Brześćc to jakiś elektryk bo zawsze go z prądem kojarzyłem, a to taki ... ananas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 868

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...